Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ 45 yıllık deneyimimiz ile kalıcı işler başararak gelişimini devam ettiren firmamız; kendisine güven duyulan, dinamik ve uzman kadrosuyla, yeterli stoklarıyla ve de rekabetçi fiyatlarıyla siz değerli iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve olası problemlerini giderebilmek için yapı malzemeleri sektöründe profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir. 1972 yılında kurulan Firmamız ilkel üretimden 2003 yılında yarı otomasyonlu makine parkuruna geçmiş ve 2004 yılında ise ikinci makineyi bünyesine katmıştır. 2009 yılında tam otomasyonlu tesisimiz Aksaray O.S.B. de kurulmuştur. 2015 yılında tam otomasyonlu ikinci tesisimiz 2.O.S.B. de faaliyete geçmiştir.

MİSYONUMUZ Standartlara ve çevreye duyarlı, müşteri ihtiyaçları ve taleplerine uygun, güvenilir ürün ve hizmet kalitesi ile sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ Firmamızın sektörde bilinirliğini geniş kesimlere yayarak; yaptığımız üretimlerle ve de sattığımız ürünlerle sektörde kalıcı üstünlükler sağlayarak, Türkiye'de lider bir kuruluş olmaktır. 

Fotoğraflar

45 YILDIR YAPILARA DAIR NE VARSA